Výběr kuchyně

Jak vybrat výrobce kuchyňských linek

Poté, co si dobře ujasníte vaši představu o nové kuchyni, zkontaktujete dodavatele kuchyní. Tento důležitý krok je třeba pečlivě uvážit. Výběr kvalitního a spolehlivého zhotovitele je zásadní jak pro kvalitu, tak pro cenu nové kuchyně. Dejte přednost některému zavedenému výrobci. Firma s dvacetiletou zkušeností s výrobou mnoha typů nábytku a úspěchy i na zahraničních trzích vám dá záruku vysoké kvality a profesionality. Takové firmy mají vlastní výrobní prostory a kuchyňská studia, používají vlastní dopravní prostředky a zajišťují montáž vlastními pracovníky.

Služby dodavatelů kuchyňských linek

Vždy také ve vlastní režii zajišťují instalatérské práce včetně plynu a topení, rozvody elektřiny, zednické nebo sádrokartonářské práce. Také se postarají o vymalování místností, položení podlah, smontování dodaných spotřebičů a linky a zapojení vody, plynu, elektřiny. Mnoho jednotlivých prací také nabízejí zdarma. Samozřejmostí je bezplatná doprava do určité vzdálenosti a donáška do bytu bez omezení počtu pater nebo úklid stavebního materiálu a likvidace obalů.

Poradí si s jakýmkoli tvarem místnosti, ve které má být nová kuchyň nainstalována. Bez jakéhokoliv omezení nebo cenových přirážek dokážou vyrobit atypický nábytek přesně podle vašich přání. Záruky na dodaný nábytek se pohybují mezi 5 až 10 lety. Na některé části se vztahuje dokonce doživotní záruka.

Nespornou výhodou zvolení zavedené velké firmy je obrovský výběr materiálů a typů kuchyní, stejně tak kuchyňských spotřebičů, které dodávají za bezkonkurenční ceny. Také vám zajistí servis nábytku i po uplynutí záruční lhůty.